Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftba hogy lehet kiszedn...

Minecraftba hogy lehet kiszedni bemódolt tárgyakat?

Figyelt kérdés

1.2.5-ös verzióból szeretnék kiszedni egy pár tárgyat

pl haverom berakott ilyeneket hogy: aluminum ore, aluminum axe, aluminum sword. Ezek nem kellenek és valami program nincs hogy kiszedjem a játékból úgy hogy a többi cucc megmaradjon?



2012. jún. 17. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani, de nagyon macerás és baromi nehéz.

Én inkább bele szoktam törődni, ha egy modban olyan is van ami nekem nem kell. Nem fogsz belehalni.

2012. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Újratelepíted a Minecraftot, force-updatelsz, vagy kicseréled a .jar fájlt egy eredetire.
2012. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nekem a többi cucc kell nem akarom az egészet elbaszni csak azok a tárgyak miatt össze szokott omlani a játék ha előveszem és ki akarom szedni.

A módok meg nincsenek meg mert nem én módoltam

2012. jún. 19. 17:24
 4/6 anonim válasza:

Ezért kell megtanulni modolni. Ez pl. olyan mintha nem tanulsz meg kezelni egy DVD-t akkor mindig elhívsz valakit?

Amúgy nem olyan nehéz a modolás. Amelyik modot akarod, beírod a Google-be, a minecraftforum-on mindig jó van, majd a mod fájljait behúzod a minecraft.jarodba, amit mondjuk megnyitottál WinRAR-ral kitörlöd a META-INF mappát és bezárod. Kész. Ha Odaírják, hogy kell a modhoz modloader, akkor azt is fel kell előtte rakni.

2012. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó csak nekem még a régi hu-minecraftos cuccokat ilyen mint Atom bomba meg réz kábel meg stb ezeket is jó lenne megszeretni és nem tudom mit írjak be a google-ba
2012. jún. 26. 13:58
 6/6 Boti466 ***** válasza:
az nem hu mcs cucc sak berakták hogy nesztek örüljetek. az az Indrustrialcraft 2 (IC 2)
2013. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!