Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Windowsot ajánlotok?...

Milyen Windowsot ajánlotok? 950MB ram Amd processor 9 éves gép

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:

hát erre xp, mert hogy se a vista se a win 7 nem fut rajta, az 100%

Habár egy windows 98-on is elgondolkodnék.

2012. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Windows 8 Ultimate Beta 64bit
2012. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
XP-t.
2012. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lindmayer ***** válasza:
100%

erre nem tennék windowst

mert ha jól sejtem nem játszol vele túlságosan sok van, ezért egy ubuntu-t ajánlok néked

bár ha tévedek, akkor csak szólj(a játékok terén)

2012. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

+1 a linux mellé.

Ha mindenképpen Windowst akarsz, akkor talán XP, de a linuxal sokkal jobban járnál. (Kevesebbet akadna.)

2012. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 webmester-ter ***** válasza:

windows xp az tökéletes lesz neked


és 950MB rammal megengedi a windows 7-et, mivel 512 kell a telepítés engedéylezéséhez, viszont akad és drivert sem találnál hozzá

persze emellett még ottvan a processzor is, aminél az AMD az nem meghatározó, ezért maradj xp

2012. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább ubuntut javasolnék nekem is van hasonló kaliberű gépem és ubuntu 8.04-van rajta. Igazából az xp is jó lenne rá de az meg egy idő után eszméletlenül be tud lassulni az ubi meg mai napig szinte olyan gyorsan kapcsol be mit 2-3 éve amikor felpakoltam a gépre. Sőt az új gépemen is fent van a win7 mellett 12.04. Ha nem játékra kell csak netezésre akkor tényleg sokkal jobb választás
2012. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Többi része milyen? Mert, hogy én felraktam egy 2magos AMD processzorral ellátott,1 GB RAM, ATI 9800XT-s gépre Windows 7-et, és találtam mindenhez drivert, még a játékok alatt sem volt nagy gond, bár néha lefagyott. De az, hogy a Windows XP kevés rá, nagy túlzás, ha nem vagy Linux-ban jártas, vagy nem is akarsz az lenni, akkor Windows XP-vel semmi gond nincs, annál feljebb ne menj, de érdemes lenne az Ubuntuval megpróbálkozni.
2012. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, csak az 2 magos, ez meg valszeg 1 magos, és mivel 9 éves, eléggé elavult, talán a winxp megy rajta
2012. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!