Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok olyan könnyen...

Mondanátok olyan könnyen kezelhető videószerkesztőt, amivel egy videó közepéből pár másodpercig ki tudom vágni (némítani) a hangot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 18:08
 1/6 Argloss ***** válasza:

Ha nagyon egyszerű kell, akkor Windows Live Movie Maker.

A szükséges helyeken kettéoszthatod vele a videókat, aztán leveszed az így kapott rész hangját, vagy ki is törölheted...

Ennél komolyabb program a Pinnacle Studio ami még szerintem könnyen kezelhető, de az már fizetős, vagy az elsőre kicsit bonyolultabbnak tűnő Sony Vegas Pro, amiben már jóval több dolgot is lehet csinálni, ha elmélyül benne az ember...

2012. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Windows Movie Maker (legalábbis ami nekem megvan) nem tud HD minőségben menteni, és azt sem tudom hogy hogy kell rajta külön csak a hang egy kis részletét kivágni, így marad a Pinnacle Studio, ott viszont szintén nem megy az hogy 3 mp-nyi hangot ki tudjak vágni, nem tudnád elmondani hogy hogy kell? :(
2012. jún. 17. 20:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani Pinnacle Studioval csakhogy 2 féle felbontásban lehet csak elmenteni a videot, és mivel youtube-ra akarnám feltölteni, ezért elég fontos lenne a megfelelő felbontás, mit lehet ilyenkor tenni?
2012. jún. 17. 21:39
 4/6 Argloss ***** válasza:

A Windows Movie Maker valóban nem tud HD-ben menteni, azonban az újabb verziója a Windows Live Movie Maker igen. Na persze ez utóbbi nem támogatja a Windows XP-t.


Jelenleg nincsen fenn a gépemen a Pinnacle Studio, azonban ha emlékeim nem csalnak, akkor elmentéskor a formátumoknál vannak további beállítások is, ahol a felbontását is be lehet állítani a videónak.

2012. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Argloss ***** válasza:

Ebben a videóban beszélnek a formátumokról. Itt láthatod a Settings gombot is amire kattintva egyedi felbontást is beállíthatsz az általad kedvelt formátumhoz: (valószínűleg ennél jobb videót is találhattam volna, de szerintem ez alapján is menni fog)

[link]

2012. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áh, köszi szépen, végre sikerült, nélküled biztos hagytam volna a fenébe! :)
2012. jún. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!