Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VLC-ben hogyan lehet elmenteni...

VLC-ben hogyan lehet elmenteni az equalizer beállításokat?

Figyelt kérdés
találtam különböző sémákat(techno,reggae, élő stb.), de egyik sem az igazi és ha beállítom olyanra ami nekem kéne, akkor a következő indításra elfelejti a beállításomat és nincs sehol olyan opció, hogy el lehessen menteni. van erre valami gyógymód?

2012. jún. 17. 19:34
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:

Kicsit macerás, de van megoldás. Állítsd be a hangszínszabályozót Egyszerű beállítás választása után, ahogy szeretnéd, majd írd fel az alattuk lévő dB értékeket balról jobbra.

Utána Eszközök/Beállítások, bal alsó sarokban Mind bejelölése. A fölötte ilyenkor megjelenő fa struktúrában: Hang/Szűrők/Hangszínszabályozó. Szintén az Egyszerű alapbeállítás mellett a sáverősítésben add meg a feljegyzett értékeket. Javítsd át 0.0 értékeket a neked megfelelőre, ha negatív is van, írj elé - jelet ahová kell. A szóközök maradjanak úgy ahogy voltak. Jobb alsó sarokban Mentés, majd zárd be és indítsd újra a programot. Most már jónak kell lenni, ha nem, valamit elbaltáztál a beírásnál. (Én használom, működik.)

2012. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huhh, nemsemmi, hogy egy ennyire népszerű lejátszóban így túl van bonyolítva ez. :D

De mindenesetre köszönöm a választ, sikerült.

2012. jún. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!