Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi értelme van, hogy egyes...

Mi értelme van, hogy egyes játékoknál zene megy a telepítő alatt?

Figyelt kérdés
Ilyen pl a gothic 3 amit épp telepítek. Ok, soha nem hallottam elder scrolls játékokon kívül igényesebb játékzenét mint a gothic3-é, de a baromihosszú telepítés közben szívesebben hallgatnék mondjuk Eddát, vagy egy jókis Leandert. Ezzel nem csak én vagyok így, és nem hiszem el hogy a fejlesztők azért rakják be hogy ne unatkozzak közbe. Ilyen egyébként a cod2 is. Valaki meg tudja magyarázni? Ez számomra egy, a sok millió apró, de bosszantó értelmetlenségből a világban, amire keresem a választ.
2012. jún. 18. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig de, azért rakják, hogy ne unatkozz közben, van amelyiknél lelehet venni a hangot, vagy ha lerakod nem lehet hallani, de amelyiknél nem az tényleg pofátlanság.

Mondjuk maximum 10-20 percet csak kibírsz.

2012. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én eddig nem találkoztam olyannal, aminek le lehetett venni. Azért idegesítő, mert picit rosszabb gépen már mindjárt nem 10-20 perc, hanem 30+. Az az idő nem elég ahoz, hogy közbe leüljek olvasni egy jó könyvet, vagy megnézzek egy filmet, viszont sok, hogy ott üljek előtte, a facebookon lógás meg megint nem az én világom.
2012. jún. 18. 14:37
 3/3 anonim válasza:
diablo3 pl jó gépen is egy óráig tartott ( lehet túlzok, de nekem egy életen át telepített pedig gamer gép :D)
2012. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!