Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes eredeti xp-t venni?

Érdemes eredeti xp-t venni?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodok a vásárláson, mert valahogy nincs szerencsém a törtverziókkal. Csak az bizonytalanít el, hogy ha kijön a Windows 7, akkor az újabb programok és játékok az xp-vel is kompatibilisek lesznek-e.
2009. júl. 5. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes újonnan, mivel ha belegondolsz, már 8(!) éves rendszer!

a win7 nálam hibátlanul megy, és június 1.-ig jogtisztán használhatod!

és utána is érdemesebb lesz azzal foglalkozni!

2009. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a win7-est egy hónapja használom problémamentesen és még nem a végleges verzió.Amúgy ha diák vagy, vagy van a családban aki nappali tagozatos kérhet xp studentet amit a MS ingyen kipostáz és legálisan használhatod.
2009. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek, ha ingyen is hozzájutsz?
2009. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

nemkell eredetit venned

töltsd le inkább :D

2009. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Specus ***** válasza:

Manapság bárhol találsz eredetiség cracket win xp-re, szóval szerintem teljesen fölösleges.Íme egy kis segítség.Letöltés és kb megnyomsz 2 gombot, tádám eredeti a windowsod.


[link]

2009. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
XP-t már nem árulnak, de mindegy...
2009. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már miért ne árulnának xp-t ?? Amúgy tényleg neméri már venni mivel mindjárt windows 7 azzal jobban jársz. De nekem volt fent eredeti is semmivel sem különb mint amit letöltök csak jó félét kell leszedni. Ajánlom a Carlosca XP-t nekem bevált.
2009. júl. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert már kivonta a Microsoft a forgalomból, azért te fasz! Anyádat pontozd le, amiért megszült téged!
2009. júl. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom honnan szetted hogy kivonták,mivel ma voltam a Media Markt-ba vásárolni és direkt megnéztem és szépen ott virít a Vista mellett. Nem tudom engem minek kellett lepontozni de mind1. Előző meg temesse el magát. pá
2009. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne Windows xp!!! heheh sok okos pffff
2009. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!