Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam magamnak egy Apple...

Csináltam magamnak egy Apple ID-t és miért nem jó ITunes és az Appstorehoz? Lehet máshogy?

Figyelt kérdés
Megcsináltam és jó volt az ICloudhoz így hát azt hittem, hogy minden rendben. Viszont az ITuneshoz és az Appstorehoz nem fogadta el. Elkezdtem azt is kitölteni, de oda kell bankkártya, nekem az meg nincsen. Most akkor mi van? Lehet másképp is használni őket, vagy csak ha adok meg bankkártyát ?

2012. jún. 19. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az AppStore-hoz úgy tudom kell bankkártya, még akkor is ha ingyenes dolgokat szeretnél letölteni.

Habár az interneten olvasni bankkártya nélküli regisztrációt, ez nem mindenkinek sikerült.

Olvasd el ezt

[link]

2012. jún. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Multigod97 ***** válasza:
Úgy tudsz letölteni bankkártya nélkül, hogy iPod/iPhone/iPad-ről bemész az AppStore-ba és megpróbálsz letölteni egy ingyenes Appot és ott írja, hogy jelentkezz be vagy regisztrálj és megnyomod a regisztációt és ott nem kell bankártyaszámot megadni. (Legalábbis valahogy így van, csak utoljára 2009-ben csinéltam apple ID-t, mondjuk azóta sok iPadem, Mac-em és Touchom volt, de ugyanazon az ID-n)
2012. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!