Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a video converter...

Maresz 1229 kérdése:

Melyik az a video converter ami fel tudja vinni a minőségét a filmnek?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen?

#converter-2
2012. jún. 19. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
33%
Igen van az le tud tölteni film minségben az a neve JDowlaonder
2012. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Krisztus az égben...

A JDownloader mióta videó konverter?


Én még nem próbálkoztam ilyen programokkal, az interneten fellelhető ilyen-olyan konvertáló programok nem nagyon tudnak ilyet, amelyik meg képes különböző szűrőkkel ténylegesen javítani a felvétel minőségén, az nem két forint.


Ezt azért megpróbálhatod:


[link]


próbaverzió: [link]

2012. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. jún. 19. 08:45
 5/8 Shaddark ***** válasza:

Szerintem minőséget csal rontani tudsz, felfelé nem tudsz konvertálni.

Van olyan "program" amivel javíthatsz, de aki ért ahhoz a techniká(k)hoz az nem kérdez ilyet, aki nem ért annak pedig nem nagyon fog menni. Ha olvasgatsz és tanulgatsz pár hetet, el tudod sajátítani épp, de ez kemény munka, olyan nincs sajna hogy 100katt egy ikonra és jó lesz.

Az előző nem lehet hogy arra célzott, hogy töltse le jó minőségben a filmet és nem kell javítania?

2012. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

pl.: vReveal Premium (megtalálható Portable, FULL verzióban is a NET-en!)

[link]

amely növeli a felbontást, jelentősen csökkenti a zajt (videó-zaj szűrő), és kifinomult élesítés stabilizálás stb.

IN: (DVD MOV, MP4, AVI, MPG, MTS, WMV, 3GP, FLV, ASF, stb.)

OUT: videó formátumok, beleértve a Windows Media (WMV), MJPEG AVI, tömörítetlen AVI és MP4

Minimális rendszerkövetelmény:

OS: Windows XP, Vista, 7

CPU: Dual-core CPU vagy jobb

RAM: 2 GB RAM

HDD: Legalább 60 MB szabad hely

Microsoft. NET Framework: Version 3.5 SP1 vagy újabb


Élesség és kontraszt javításra:

Adobe Premiere Elements

Sony Vegas

Apple iMovie

2012. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 filo1963 válasza:

Sziasztok!

Igaz régi a kérdés, de mindig új ember találkozhat vele.

Nekem is kb. már 1 éve ez a gondom. Iskolai bálon túl sötétek lettek a videó felvételek. Csak annyit szerettem volna elérni, hogy lehetőleg nézhető minőség. Hosszú keresgélés, utána olvasás, kivétel nélkül minden ajánlott program kipróbálását követően rá kellett jönnöm, hogy nem létezik ilyen program (vagy csak amelyikkel kockáról - kockára, de 4 órás anyagnál érdekes lenne, ez az élet kevés lenne hozzá, ráadásul semmi konkrét csak a talán). Ez csak akkor lenne gond, ha meg kellene venni ezeket a programokat. Tehát, ha rosszabb a film minősége, egy hétköznapi felhasználó az életben nem fog javítani rajta, szinte 0 a minőség javítás, teljesen mindegy, hogy milyen programot használsz.


Alapból megpróbálni meg kell teremteni az optimális feltételeket a felvételek elkészítéséhez. Ennyi a lényeg. Sokszor jönnek azzal, hogy azért van mert... és jön a sok okosság.


Mielőtt off lenne, de ez is ide tartozik ezért nem írok op. rdsz nevét.


Semmivel nem stabilabb egy wares vagy egy jogtiszta program. Saját tapasztalat. Mindig valami kínyja volt az op rdsznek ami a gépemen volt. Begurultam vettem egy jogtiszta windowst és semmivel nem lett stabilabb.

2014. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2021. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!