Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy ne kelljen letölteni a Windows Live Messenger újabb verzióját? [bővebben lent]

Figyelt kérdés
eddig a 2009-est használtam, de most már nem tudok belépni mert azt írja hogy a rendszer letöltött egy újabb verziót, amely már elérhető, meg h a folytatáshoz azt kell telepítenem. már kipróbáltam az újat, de nekem nem tetszik, maradnék a 2009esnél, de annál meg folyton ezt írja ki. valahogy meg lehetne oldani hogy tovább tudjam használni a 2009-es messengert??

2012. jún. 19. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2009-est tedd vissza, aztán állítsd át a kompatibilitást Windows 2000-re (msn parancsikonján jobb klikk -> tulajdonságok -> Kompatibilitás). Ha utána elindítod a programot, többet nem fogja kérni a frissítést.
2012. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én megcsináltam ezt, de még mindig nem enged belépni:/
2012. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem érdemesebb ink. a Windows XP (Serviz Pack 3)-ra állítani, mert a Windows 2000 nem támogatja a Messenger +!-t.

Viszont én kipróbáltam és téll. működött, csak annyi változott, hogy az ikon visszakerült a jobb oldalra. :)

2012. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
á így már nekem is jó:D köszönöm szépen:)
2012. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm!! :D Végre sikerült ^^
2012. jún. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!