Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Textúrahiba videófelvevő...

Textúrahiba videófelvevő programoknál. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy elindítom a felvevő programot, minden jól megy, aztán mikor visszanézem a videót, a textúrák villognak. Ajánlották többen, hogy tegyem újra a driver-t, esetleg a directx-et is, de ez nem oldotta meg a problémát. Azóta a gépet is totál újraraktam már. Régebben ennél gyengébb géppel is tudtam videókat felvenni gond nélkül, szóval ez sem lehet probléma. Van eredeti bandicam-om, de kipróbáltam többek között a fraps-et is, és mindegyiknél ebbe a gondba ütköztem. Viszont ez a probléma nem áll fent minden játéknál, de 90%-ban előjön. Pl. az Unreal Tournament-nél most előjött, míg Fallout 3-nál semmi gáz nem volt.

2012. jún. 20. 05:19
 1/3 anonim válasza:
Ha csak a videó felvevés közben van ilyen gond, akkor lehet orvosolni lehet egy Klite Mega Codec pakkal. Ha teszed, pipáljál be minden formátumot! Talán ez segít. Ha játékközben van ilyen gondod, textúra hiba, akkor meg haldoklik a kártyád!
2012. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telepítve volt eddig is, de most újraraktam, hátha... a probléma ugyanúgy fennáll. És igen, csak videó felvevés közben. Illetve úgy közben, hogy csak a felvételen látszik. Miközben megy a felvétel és megy a játék minden normális.
2012. jún. 22. 12:59
 3/3 anonim válasza:
Hát, ilyennel még nem találkoztam! Talán haldoklik a karid. :) Érdemes lenne kipróbálni egy másik kártyával, vagy másik rendszerrel! :)
2012. jún. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!