Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3-ban hogyan tudok új...

Sims 3-ban hogyan tudok új várost létrehozni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Sims 3-ban sehogy. Csak 2 város van, azoknál lehet előre meghatározott helyekre lehet építeni házakat.
2009. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát, várost azt magadtól nem de le tudsz tölteni egy totál ingyen várost az indítópanelről.


Sok szerencsét!

2009. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, már meg is van :)
2009. júl. 8. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg most decemberben valamikor le lehet tölteni a www.thesims3.com -ról egy "Világtermelő eszközt", amivel új városokat és ha megvan a Sims 3 Világ Körül kieg.,akkor országokat is csinálhatsz! Én iskíváncsian várom, de a holapon, csak annyi van ha rámegyek, h hamarosan. Remélem segítettem!
2009. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, már egy ideje izgatottan toporgok a gép elött, hogy mikor lehet letölteni :)
2009. dec. 14. 14:57
 6/6 anonim válasza:

Persze hogy tudsz a sims 3-ba nekem meg van

azoknál a ...-nál ezekre kattitasz : ...

és ott van hogy város szerkesztése vagy valami ilyesmi ott te választod ki hol legyenek az épületek stbb

Sajnos az útakat nem lehett

2010. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!