Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft Multi?

Minecraft Multi?

Figyelt kérdés

A következő lenne a problémám: Megvettem az eredeti Minecraft-ot, aztán letöltöttem a servert is, mert szerettem volna multizni pár ismerősömmel. Leszedtem a hamachit is, elvileg a server configjában is beállítottam, hogy nem eredeti játékkal rendelkezők is jöhessenek (ugyanis nekik nem eredeti van). Miután elindítom a servert én gond nélkül tudok csatlakozni de a többiek valami hibaüzenetet kapnak. Megpróbáltuk fordítva is, de sajna akkor sem jött össze a dolog... Ha minden igaz mindegyikünknek routere van és wifiről játszik. Lehet, hogy itt van a probléma? Esetleg valamit át kell állítani?

Nem tudom, hogy ennek van-e köze hozzá, de ha belépek a multiplayer menübe nem látok szervert, de lehet csak azért mert előtte add-olni kell.

Amúgy már gondolkoztam, hogy pl DL Hosting-nál bérelnénk egy szervert és esetleg úgy menne, de félek, hogy megint csak a hibaüzenet jönne...

Sorry, hogy ilyen hosszan írok és lehet kreténségeket, de COD2-őn és 4-en kívül sohasem multiztam.

Várom a válaszokat!

Köszi:

Krisz



2012. jún. 20. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha routered van, akkor ezt a portot forwardolni kell: 25565

TCP és UDP-vel is. De itt le van minden írva angolul: [link]

2012. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezt elég nekem megcsinálni, aki host-ol, vagy a többi routeresnek is kell?

2012. jún. 22. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég neked.
2012. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!