Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis mi baja van már megint...

Mégis mi baja van már megint ennek a nyavalyás MSN-nek?

Figyelt kérdés

Úgy utálom, hogy az már nem igaz! De mivel rengeteg lány ismerősöm használja, kénytelen vagyok én is használni. Erre fel tegnap kitalálta, hogy frissíteni kell és ha nem telepítem a frissítéseket egyszerűen nem enged belépni, pedig nekem nem kéne semmilyen frissítés. Nos, mivel láttam más megoldás nincs, hogy újra használhassan a programot, így a frissítésre kattintottam. Amely utána a 2011-es MSN-e akarja teleípteni, de sikertelen miindig a telepítés. ÉN 2009-est is nagy nehezen tudtam megszerezni, mert sajnos már volt vele tavaly októberben probléma és kb. csak most januárban találtam végre egy normális használható 2009-es verziót, erre fel ez most okoskodik, hogy ő frissíteni akarja ő kegyelmét, csak tudnám minek, amikor nekem így volt jó, ahogy volt 2009-es régebbi verzióban, úgy legalább még működött is fura mód, ez a gyagyás windows termék. Utálom a windows progikat, csak a baj van velük.


De ez főleg az idegeimre megy most, mert van pár ismerősöm, akit csak msn-en tudok elérni.


Kiírta, hogy nem sikerült frissíteni a legújabb verzióra. Nem sikerült az egyik program telepítése: messenger.Mivel az egyik program frissítése közben hiba történt, a rendszer egyik programot sem frissítette. Hiba: 0x80040609

Forrás:Watson-x64



2012. jún. 21. 08:02
 1/1 anonim válasza:

ne is mondd -.-'

nekem is frissíteni akarja magát az a sz*r

[link]

tessék, innen le tudod tölteni a legújabb msn-t, és ez a hiavatlos oldalról van, szóval garantáltan működnie kell...

2012. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!