Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyesmi program?

Van ilyesmi program?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a facebook jelszavamat,pedig nagyon nagyon fontos lenne hogy tudjam, nem a facebook miatt, mert betudok jelentkezni, mivel a böngészőm megjegyezte a jelszót, csakhogy abból én nemtudom hogy mi a jelszó csak betudok lépni, és nekem a jelszó kell, mert máshova is ez a jelszavam nade mind1, sürgös a dolog, ezért kérdezem itt, e-mailos jelszóemlékeztetőt nemtudok kérni, mert az e-mailomat még régebben feltörték és nemtudok oda belépni. Van valami lehetőség,módszer vagy program amivel megtudhatom a megjegyzett jelszót?
2012. jún. 21. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a böngésző megjegyezte, a beállításaiból el tudod érni.
2012. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Firefox esetén: Beállítások - Biztonság fül - Mentett jelszavak


Chrome esetén: csavarkulcs - Beállítások - Személyes dolgok - Mentett jelszavak kezelése

2012. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!