Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programok rejtélyes módon...

Programok rejtélyes módon maguktól bezáródnak. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a gondom hogy nemrég vásárolt gépemen a programok automatikusan összeomlanak. Például: Feltelepítettem egy offline módban is futó 2-3 éves autós játékot. Megnyitom és abban a pillanatban feldobja, hogy a windows megoldást keres a program furcsa összeomlására.

Win vista home premiumom van. Lehet az a gond hogy azt a win-t már más gépre is feltelepítettem? Szerintem más a ludas mert már más aktiváló kulcsot szereztem hozzá az interneten, és azt írja hogy a windows aktiválva van. Ennek ellenére mindenben korlátoz. Tippek?

Válaszokat előre is köszönöm.



2012. jún. 21. 08:56
 1/5 anonim válasza:
sztem vírus.... vidd szervízbe!
2012. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ!

Másodszor, szerintem nem vírus mert ez a hiba már akkor is létezett amikor még nem is volt internetem. Arra gyanakszom hogy talán az windows őrült meg..

Másrészt a gép tegnaptól üzemel, és az első perctől fogva van AVG ami eddig semmi érdekeset sem jelzett. Nem torrenteltem, ami eddig fent van a gépen az eredeti cédéről lett telepítve. Más tipp, esetleg?

2012. jún. 21. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet operációs rendszer hiba is ha valami buherált windows-od van. Ajánlanék 1 alap windows-t, ilyet igen vírus is okozhat. Jó lenne megformázni a merevlemezt azaz teljesen törölni, előtte a fontos képeket és egyéb saját fájlokat egy védett számítógépre menteni. 3. lehetőség, futtas le 1 ilyet: [link]

a pandát erősen ajánlom, mert alapos.

várom a fejleményeket

sok sikert

2012. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az XP-t jobban ajánlom :)
2012. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor... köszönöm a válaszokat!

Elvittem egy ismerősömhöz aki tett rá normálisan buherált win7-et. Az xp szerintem már elavult.

Nem tudom mi volt a gond lehet, hogy rosszul buheráltam a vistát. Már nem lényeg, örülök hogy most már normálisan működik.

Egyébként Computer Imperiumtól vettem a gépet, csak ajánlani tudom! ;)

2012. jún. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!