Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segít a win7-emen mert...

Sipos Csanád kérdése:

Valaki segít a win7-emen mert teli van kék halállal?

Figyelt kérdés

0x0000007F: UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP


meg ez


0x00000023 és 0x00000024: NTFS_FILE_SYSTEM



0x0000000A: IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL



STOP: 0x0000008E (0x0000005, 0x0041C00, 0xAB7838CO,0x00000000)


2012. jún. 21. 10:07
 1/5 karesz01 ***** válasza:

1.-ments le minden adatot amit nem tudnál máshogy pótolni.

( akár másik gépbe betéve a hdd-ét , vagy valaki tárolná neked az adataidat )


2.-mentés weben: feltöltheted az adataidat egy tárolóra


3.-portalanítás mindenhol és aprólékosan , paszta csere a procin .


4.-kapcsolatok ellenőrzése : adat és táp vezetékek érintkezési tesztje


5.-windows7 újra telepítése az alapoktól : partíció törlés , partíció létre hozás , formázás , telepítés


Sok a kék halál miatt inkább kezd előröl az egészet .


Egyesével kezdenéd kijavítgatni akkor 5x annyi időbe telne .

És még az se biztos hogy sikerrel járnál .

2012. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link] itt az első hibára a válasz,a második hiba:

0x00000023 és 0x00000024: NTFS_FILE_SYSTEM

A merevlemez töredezett, vagy túl sok a fájlírási/-olvasási művelet. Ezt a hibát meghajtótükröző vagy víruskereső szoftverek okozhatják.

Tiltsd le a víruskereső és a biztonsági másolatot készítő alkalmazásokat, valamint a lemeztöredezettség-mentesítő segédprogramokat.

A chkdsk futtatásával, majd a számítógép újraindításával ellenőrizd, hogy sérült-e a merevlemez. Ha nem tudod lefuttatni a chkdsk programot, akkor a meghajtót át kell helyezni egy másik számítógépre, és ott kell lefuttatni a chkdsk parancsot.

Ha a számítógép nem indul el normál módban, próbáld elindítani csökkentett módban, majd távolítsd el vagy tiltsd le az újonnan telepített programokat és illesztőprogramokat. www.gepmento.hu/index.php/tudastar/16-kek-halal az utolsóra nem találtam választ de lehet a géped kevés a win 7 hez vagy valameik hardver hibásodott meg szerintem vidd szervízbe

2012. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már mindent megcsináltam rajta teljesen tiszta a paszta is jó de még 1x megcsinálom lehet hogy a táppal van a gond de nem biztos mert az vadi új és köszönöm szépen!
2012. jún. 21. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy hibás driver lehet, vagy hardverhiba (merevlemez leginkább)
2012. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen szétszedtem és portalanítottam csak a procinál volt egy kicsi por körülötte.Hát szerintem lehet hogy driver de lehet hogy nem mert a videókártya driverét is újratettem régi és új verziójút is kipróbáltam bétát is akkor a wincestert már átvizsgáltam fél hónapja a hdd regenratorral 2011 es verzió a legújabb szóval nem tudom hogy melyik lehet.
2012. jún. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!