Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wow-ba hogy tudom a Sons of...

Molnardav kérdése:

Wow-ba hogy tudom a Sons of Hodir népnél felnyomni a repumat max-ra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Dávid vagyok. Tört szerveren szoktam Wow-ozni, a Revolution world-ön. Northrend-ben a Sons of Hodir népcsoportnál szeretném a reputációt felhúzni Exalted-re, de nem nagyon tudom. Odamentem ohzzájuk, és a népcsoport tagjai nem adnak nekem küldiket. Mit kell ahhoz tennem, hogy a reputációm náluk fel legyen nyomva max-ra? Aki ért hozzá, az kérem írjon légyszi. Nagy segítségemre lenne. előre is köszi.

2012. jún. 21. 11:34
 1/3 anonim válasza:

10 lépésben elmondom neked:


1. lépés: Add oda a géped egy hajléktalannak.

2. lépés: Szerezz egy barátnőt

3. lépés: Alapíts családot

4. lépés: Szülj gyereket

5-6-7. lépés: Reputációzzad meg, küldd el a Revolution világba, add hozzá egy Sons of Hodir népcsoportnál élő indiánhoz

8. lépés: Várj 429 évet

9. lépés: Vedd fennhatóságod alá a sereged amit létrehoztál pár száz év alatt.

10. lépés: Urald a világot.

2012. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Szerezhetnék barátnőt, de attól tartok a feleségen nem igazán örülne, ha hazavinnék egyet.

2. Ha én uralnám a világot, a fejed már rég ki lenne tűzve a házam elé.

2012. jún. 22. 07:58
 3/3 VálaszVálaszoló válasza:
xD off
2012. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!