Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop gyakorlás?

Nyteshade kérdése:

Photoshop gyakorlás?

Figyelt kérdés

Már egy eléggé magas szintet elértem a mindenki által ismert Adobe Photoshop program használatában és ezért kérnék "segítséget" tőlletek, hogy tudtoke nekem "feladatokat" küldeni?

Oylan feladatokra gondolok, amik gyakran előfordulnak (pl.: portrék retusálása), de szeretettel várok egyedi ötleteket is :D

akár magatokról, háziállatotokról, vagy egyéb dolgokról küldhettek képet és egy elképzelést, amit én megpróbálok megvalósítani :D



2012. jún. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. jún. 22. 22:54
 3/4 anonim válasza:

Csinálj baleseteket, katasztrófákat, robbanásokat.

És leginkább tutorialt, mert én is szeretnék megtanulni photoshoppolni, de én gyakorlatilag nullán vagyok :(

2012. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tutorialt nem fogok csinálni, mert én is azokból tanultam és nem lenne értelme ugyanazt mégegyszer felvennem, amikor tanulhat bárki a legjobbtól is :D

Perhiniák Márton az Adobe Programok Közül párhoz készített tutorialokat és én is így tanultam meg mindent amit tudok.

Itt vannak a tutorialjai:

[link]

2012. jún. 23. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!