Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Cam Studio miért nem veszi...

A Cam Studio miért nem veszi fel mások hangját csak az enyémet?

Figyelt kérdés
Skypon beszélgete a többiekkel és amikor veszem fel a játékot akkor csak az én hangom halltszik az övéjük pedig csak nagyon halkan.Miért van ez segítsetek kérlek.

2012. jún. 21. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Stereo mix-re állitsd a felvételi forrást microfon helyett.
2012. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az audio options nál nekem csak speaker van meg az ,hogy ne vegye fel más nincs de a speakeres sem jó. Hányas verziót kéne letöltenem?
2012. jún. 22. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez kissé nehéz, mert ha Mikrofonra állítod, akkor szinte csak a te hangod fog hallatszódni, ha pedig Stereo Mix-re, akkor csak a többieké. Nekem az az ötletem, hogy kapcsold be, hogy a mikrofonod hangját visszajátsza a gépben (a Lejátszás panelen vedd le a Mikrofon alól a némítást), majd a Stereo Mix-et használva vedd fel a hangod.
2012. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!