Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok nevet változtatni...

Hogy tudok nevet változtatni Msn 11en úgy, mint a 2009esen (meg az összes régin. )?

Figyelt kérdés
letöltöttem ezt a retek msn-t erre nézem, hogy nem lehet nevet változtatni,úgy mint eddig. sőt. szinte sehogy nem lehet.. veletek is ilyen? ötletek? :s

2012. jún. 21. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azt a hulladék programot használni. Ott van az aMSN, ami százszor jobb (nincs tele fölösleges vackokkal)


Mellesleg minak akar az ember nevet váltani folyton? Egyet írj be egyszer, azt kész. Marha idegesítő, mikor a sok IQ nulla kilóméter hosszú neveket ír be mindenféle hülye karakterrel...

2012. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a sok értékes információt !^^" és mondjuk,nem vagyok 40 éves,hogy mindig ugyanaz legyen kiírva pl :Nagy Mariska...-.- Meg az téged(vagy inkább Magát?) miért zavar ,ha ÉN változtatom a nevem,úgy hogy nem is fogsz róla soha értesítést kapni,mert nem is ismerjük egymást?
2012. jún. 21. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem ugyan nem zavar a TE neved, csak épp akad msn partnereim között olyan, aki képtelen megmaradni egy normális nicknév alatt és két naponta változtat olyanokra, hogy ":) lolka !##-- Ä -- Đ valami//*c" és hasonló agyatlanságok.


Az aMSN-t pedig komolyan ajánlottam. Legalább 4 éve azt használom. Ami kell azt tudja és nem zabálja az erőforrásokat. Ja, és legalább átnevezhetsz bárkit benne, tehát aki túl gyakran változtat nevet, az nálad ugyanúgy fog megjelenni, ahogy beállítottad, nem az általa kitalált legújabb néven.


Mellesleg jó 16 éve ugyanazt a nicknevet használom, MSN-en sem változtattam soha, mert minek...

2012. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ne haragudj, bunkó voltam. köszi,amúgy,megértem,de én nem kilóméteres neveket szoktam beírni,hanem pl : Lexa,Alexa, Nollie Scene stb. Az aMSN-t honnan tudom megszerezni?
2012. jún. 21. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!