Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számitógépre lementett képeket...

Számitógépre lementett képeket hogyan tudom áttenni a mobilomra/ZTE Arizona/bluetoothon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs usb-s bluetooth adaptered akkor vegyél egyet és akkor át tudod küldeni.
2012. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A készülék támogatja a Bluetooth adat átvitelt, ehhez csak egy Bluetooth adapterre lesz szükséged amit a számítógép USB csatlakozójába kell dugnod. Ha hordozható számítógéped van akkor abban alapból van beépített Bluetooth.

De a telefon micro USB csatlakozóval is el van látva. Ha van egy ilyen kábeled akkor ezzel is meg tudod oldani a kapcsolatot.

2012. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van mindkettő,de valahogy nem reagált rá a teló,vagy én nem csináltam jól vmit.Még próbálkozom.Köszi a választ.
2012. jún. 22. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nem kell valamilyen programot a Pc-re telepíteni, hogy csatlakoztatni tudd a telefont. pl. mint a Nokiáknál a Nokia Suite programot.

Egyébként a Pc sehogy sem ismeri fel a telefont? USB kapcsolaton sem ismeri fel, még úgy sem mint adattárolót?

2012. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
USB-n nem engedte,telepítő CD-t akart.Bluetooth-on végre sikerült,de háttérképnek nem jók a képek,mert nagyok és elmosódnak.Kicsinyíteni pedig nem lehet őket.Köszi mégegyszer.
2012. jún. 26. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!