Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen virusirtót javasoltok?...

Milyen virusirtót javasoltok? Milyen rendszerkarbantartó programot javasoltok? (Reg fájlok, stb. javitására)

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 12:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Windows 7-re
2012. jún. 22. 12:23
 2/8 anonim ***** válasza:

eredeti windows esetén:

Microsoft Security Essentials (előnye a tűzfal integráció, aminek winfos 7-en már van értelme, mivel abba azért elég ót raktak) + Malwarebytes Anti Malware (nem valós idejű módban, takarító AV után), + CCleaner (takarító, registrypucoló) + Defraggler/Auslogics Disk Defrag (töredezettségmentesítő)

Nem eredeti windows esetén:

Avast FREE (ingyen regelsz, egy évig jó, utána megint ingyen regelsz, stb; reklám van, de azokkal nem kell törődni) + a többi fentről.


Ha nem legálisan ingyenes védelmet akarsz, akkor törj fel, amit akarsz, cserégess kulcsokat havonta, de csak a macera lesz vele. A tört kulc2s akkor sem fogja pár hétnél, max hónapnál tovább bírni, ha éppen azt írja ki, hogy x000 napig használhatod, nem hülyék ülnek ezek mögött a programok mögött, és minden frissítéskor ott van rá az esély, hogy lebukjon a kulcs, amit rajtad kívül több tízezren használhatnak még. Nekem elhiheted, mert sokat foglalkoztam velük (lényegében ezek miatt kezdtem el informatikusnak tanulni), mire végre győzött a lustaság, és Avast maradt fenn a gépemen (csak, mert az MSE előnyeit leginkább winfos 7-en lehet kihasználni), mivel az ingyenesek közt ezzel van a legkevesebb macera, és ez nyújtja a legteljesebb körű védelmet (igen, vanak hibái, nem is kevés, jönnek is majd bőséggel, akik gyalázni fogják).


Ha hajlandó vagy fizetni a védelemért, akkor FSecure.

2012. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lemaradt: amit semmiképp NE használj, az a Comodo internet security. Ingyenes, a tűzfala nagyon jö, viszint az antivirus részénél rosszabbat csak keveset láttam, arról nem is beszélve, mennyire fogja és lassítja a gépet.
2012. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Az AVG PC TuneUp -ról mi a véleményed ?

2012. jún. 22. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha komplett tuningoló programot szeretnél, akkor először nem ehhez fordulnék a helyedben. Vagy Ashampoo Winoptimizer, vagy Tuneup utilities (ebből 2011-es). Ezeket vagy leszeded a megfelelő forrásokból (nkór és társai), vagy simán telepíted, keresel hozzá kulcsot a neten, és letiltod a program internethozzáférését (mivel az nem is kell neki), különben gyorsan bevonnák. Én az utóbbit használom egy ideje, és nagyon elégedett vagyok vele.
2012. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát, akkor ha egy nevet kellene mondanod virusirtóra és komplett karbantartó progira, melyik lenne ?:D


Eredeti WIndows7, + nkórról a többit :D

2012. jún. 22. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:
MSE, levezettem fent szépen, hogyha vírusirtót törsz, azért felelősséget nem vállalok :P
2012. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Microsoft Security Essentials + Kingsoft PC Doctor


[link]

[link]

2012. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!