Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Help! Milyen flash player...

Help! Milyen flash player kell nekem?

Figyelt kérdés

Pár napja a flash playerem jelezte, hogy van új verzió. Én sajnos rákattintottam, hogy töltse le. Azóta pokollá vált az életem. Vista 64 bites rendszerem van. Az új verzió (11.3.300.262.) után a firefox állandóan jelezte, hogy összeomlott a flash player, ami még túlélhető, de a net is lefagyott, ami máskor egy szemvillanás volt, arra most akár egy percet is kellett várni (új oldal betöltése, utána ha bejött a lejjebb gördítése stb.)


Utánanéztem netes fórumokon, hogy mi van, és ott is írták, hogy ez az új flash player nem kompatibilis a firefox-szal. Átváltottam az explorerre, ami viszont elég gyorsan ment, de ott se működött a flash player. Kínos volt, hogy szinte minden oldal le akarta nekem tölteni (a gyk is), de ha engedtem volna, akkor se sikerült, valami hibaüzenettel leállt. Gondolom azért, mert a flash honlapja is írja, hogy ez a változat a 64 bitre nem jó. Azt sajnos nem írták, hogy mi jó.


Fórumokon azt találtam, hogy próbálkozzak a régebbi verzióval (11.2.202.235), de ezzel ugyanúgy jártam. Behalt tőle a firefox, és az exploreren se működött. Próbáltam letölteni még régebbi verziót, de azt már nem is engedte valami, hanem kiírta, hogy ez már nem jó. Utána még megpróbáltam újra a legújabb verziót letölteni, de többé már nem is sikerült, mert valami hibaüzenetet kaptam.


Most ott tartok, hogy letöröltem minden flash playert, és gyönyörűen megy a net (a firefoxon), de azért hiányzik a flash, mert bizonyos videókat csak azzal lehetne nézni, amiket szoktam.


Meg tudná valaki mondani, hogy most mi legyen?



2012. jún. 23. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Pár kérdés már volt erről a témáról, amint láttam, de nem jött olyan válasz, amit haszonsítani tudtam volna.
2012. jún. 23. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy ezzel egyedül
2012. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt látom. Nincs valami alternatív program, ami kiváltja ezt a vacak flash playert?
2012. jún. 23. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Barmelyik flash verzio menni fog ha az alabbi erteket modositod:

firefoxban ird be a cimsorba hogy about:config

es ott keress ra az Extensions.blocklist.enabled

allitsd at az erteket false-ra

2015. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!