Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tetszik a The Sims 3?

Hogy tetszik a The Sims 3?

Figyelt kérdés

Én a nem végleges verzióval játszottam csak eddig, de szerintem össze sem lehet hasonlítani a kettővel!

Hatalmas! Nagyon tetszik!

Szerintetek is sokkal jobb, mint a kettő?


2009. júl. 7. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos most derült ki, hogy az enyim se a végleges verza, de így is ezerszer jobban tetszik a 2-nél. :) De nincs benne kávéfőző :D Ááááá :D
2009. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszik, bár nem véglegessel játszom. valamiért nem tudom telepíteni a patcht hozzá így nekem egy nap mindíg 24 perc. valamint azsem tetszik, hogy a szoba automatikusan plafonozott lesz. és ha én nem akaraok plafont akkor mivan?
2009. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem olyan unalmas mint az első kettő része. Egyikkel sem tudtam fél óránál többet játszani. Szerintem max 12 éveseknek ajánlott és persze lányoknak:P:D
2009. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem tetszik nagyon!

2009. júl. 7. 21:29
 5/7 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik viszont a grafikája nem olyan jó!

Meg azt is gyűlölöm hogy mindig leáll és nem ment.

meg azt is hogy mikor kiadok egy parancsot fél órák telnek el azzal mire megmoccan, de csak mire megmoccan.

Amúgy jou

2009. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Szerintem szar hozzá a géped!

Nekem nincs ilyen gondom vele!

2009. júl. 8. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:

off: azért illik tudni, hogy házak építésével és tárgyak készítésével 3d-s programokkal nem csak lányok foglalkoznak.

tudtad-e, hogy a Sims játékosok száma fele-fele arányban oszlik meg férfiak és nők között?

2009. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!