Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ISO fájl készítése?

ISO fájl készítése?

Figyelt kérdés
A Google keresőben minden találatot megnyitottam, korrekt leírást nem találok. Letöltöttem a Folder2iso programot, meg is csinálta, de egyik lejátszó se indítja a lejátszást.

2012. jún. 24. 14:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

KMPlayer, VLCMediaPlayer, van a gépemen. Társítás után is üzenet: Awindows nem tudja megnyitni, tudni kellene, melyik prg. hozta létre.

A letöltött ISO fájlokat gond nélkül lejásza mindegyik.

Nem sértődök meg, ha valaki "szájbarágósan" magyarázza el, akár privátba, kezdő vagyok.

Egy DVD-t másoltam be, abból szeretnék ISO-t csinálni.

A mappában levő bup, ifo, vts fájlokat is figyelembe kell venni, vagy csak a vob kiterjesztésűeket. Az egész eljárásról sehol nem találok leírást.

2012. jún. 24. 15:12
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem inkább a filmet szeretnéd megnézni, nem életbevágó számodra az iso készítés.

Ha mindent bemásoltál hiánytalanul, akkor valamelyik ifo fájlt társítsd a KMPlayerrel és már le is játszhatod.

2012. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A filmet meg tudom nézni az eredeti dvd-ről is.
2012. jún. 24. 15:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor tőled is megkérdezem. Mi a célod az iso fájllal?
2012. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"egyik lejátszó se indítja a lejátszást"

Írod te. Én buta ebből azt hittem le akarod játszani. Vagy lejátszod, de kikapcsolod a monitort?

2012. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem? Minek az ISO? Felmásolod a vinyóra a mappákat és annyi...
2012. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha valaki meg akar tanulni valamit, több ismeretet szerezni, akkor nektek az a fő gondotok, hogy mit akar vele?

A kérdést elég egyértelműen tettem fel. Ez az oldal meg azért van, hogy megosszuk a tudást. Bár gondolhattam volna. Ebben a rovatban főleg gőgös, lekezelő válaszok érkezne mindenkinek.

Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 24. 17:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Felteszed az Alcohol120%-ot, vagy a MagicISO-t vagy a Power ISO-t is az csinál neked ISO-fájlt. Bocs ha ki akarunk vezetni a zsákutcából, csak menjél...
2012. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak kitalálni sem tudok okot, hogy miért van erre szükség. Lefogadom, hogy teljesen felesleges. Tévúton jársz. Ha eltévedt valaki, azt gőg útbaigazítani, az a jó szándék, ha engedjük tovább a rossz irányba? Amiket írtál, az egymásnak ellentmond, tisztázni kellett volna, mi is a cél és mi vezet oda.

/minimum a 4. olyan iso készítő vagy aki a kérdésemre sem képes elárulni miért akarja/

2012. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem nevezném gőgnek azt ha szabadidőmben itt ülök órákat és segítek és ha meg merem kérdezni, hogy mire kell, akkor meg megsértődik. Többször jártunk már úgy, hogy válaszoltunk az eredeti kérdésre és egy óra után eljutottunk oda, hogy mire is kell a dolog és kiderült, hogy az egész felesleges volt, mert van egy gyorsabb egyszerűbb útja is. Ezért merészeltem megkérdezni, hogy mire kell, hogy a kérdezőt is és magamat is kíméljem. Nem gőg, én "extra segítség"-nek nevezném... De azért köszi...
2012. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!