Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet rögzíteni egy partíciót...

Lehet rögzíteni egy partíciót a tálcán win7?

Figyelt kérdés

mert azt szeretném ha az egyik partíció tartalma 1 kattintással bejönne :)

A válaszokat előre is köszi :)


2012. jún. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Intézőben rámész a partícióra, jobb klikk, és parancsikon létrehozása

Elkészíti a parancsikont az asztalra, innen meg lehúzod a tálcára

2012. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom miért írsz ide ilyen baromságokat találomra,mikor nem is így kell csinálni???????!!!!!!!!

én azt akarom, hogy a partíció legyen ott a tálcán, nem azt hogy a windows intéző.ugyanis ha úgy csinálom ahogy te mondtad akkor a windows intézőt hozza létre a tálcán,nem pedig az adott partíciót!!!

2012. jún. 24. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"mert azt szeretném ha az egyik partíció tartalma 1 kattintással bejönne"


Ez pontosan ezt csinálja. Ja, és hogy az intézőben nyílik meg? Szerinted a partíciód tartalmát mégis mi a radai rosebb jelenítse meg?


"nem tudom miért írsz ide ilyen baromságokat találomra,mikor nem is így kell csinálni??????!!!!!"


Ha ennyire tudod, míért nem csinálod meg magad?


De ha ez nem felel meg akkor szereld ki a partíciód csavarhúzóval, és ragaszd a tálcádra celluxal!

2012. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!