Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lefagy a windows xp telepítése?

Lefagy a windows xp telepítése?

Figyelt kérdés
minden fél órában lefagyott a gépem + ha vmit telepíteni akartam akk is lefagyott, és újra akartam rakni az xp-t de eközben is lefagy. 5let, megoldás?
2012. jún. 24. 17:08
 1/8 kisvuk29 ***** válasza:
Én amikor hasonlóan jártam akkor tértem át az Ubuntu-ra.De nekem a ramokkal volt a baj.Neked milyen a gép?
2012. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy régebbi fajta gép, amit felújítottam 128as vidi kártyával, 1 GB-s rammal, 80GB hely van benne. sztem nekem a winchesterrel van gond.
2012. jún. 24. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Első ötletem, hogy írd le pontosan a hibajelenséget mert az, hogy lefagy nem hibajelenség. Újraindul?Megáll?Folyamatjelzők mozognak?Leáll?Kikapcsol?
2012. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Indítom a telepítőt, és amikor entert kell nyomni h telepítem a windowst, akkor semmit nem csinál, lefagy ahogy van. ha meg nem telepítem csak simán indítom, akkor bejön az elején a képernyő h normál v csökkentett módban indítsam e- nyomom rá h normál, és újra indul és ezt előről akárhányszor.
2012. jún. 24. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát amikor kiírja, hogy "Nyomjon le egy billentyűt a CD-ROM-ról való indításhoz." Te entert nyomsz, a kép elsötétül és úgy marad?
2012. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem-nem, az megvan, utána jön a kék hátterű menü, ott kérdi meg h "enter a telepítéshez" vagy "esc a kilépéshez" , megnyomom az entert és akkor marad úgy. nem megy tovább hnem lefagy
2012. jún. 24. 17:37
 7/8 A kérdező kommentje:
a normál módosat meg akkor csinálja amikor nem telepítem az xp-t
2012. jún. 24. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel hardveres gondod van, esetleg megpróbálkozhatsz egy Hiren's Boot CD letöltését követő rendszerdiagnosztikával de lehet, hogy jobban jársz ha szervizre bízod.
2012. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!