Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok a pc-röl tökéletese...

Hogy tudok a pc-röl tökéletesen letörölni egy adott progit?

Figyelt kérdés

Az egyik játékot elrontottam,le kellett törölni,és újra telepíteni.A telepítésnél a köv.írta ki:""a program egy korábbi telepítés nyomait észlelte""

Én mindig a vezérlőpult,programok eltávolítását használtam, így nem törlöm ki tökéletesen,de akkor hogyan??


2012. jún. 24. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól törlöd, de sajnos az Uninstall programok legtöbbször nem távolítják el az összes feltelepített komponenst.

Ha sikerült eltávolítani a programot akkor még nézz szét a Program Files mappában hátha maradt a programból egy két mappa vagy állomány. Ezt tötöld kézzel.

Ha használtad már akkor a Regedit-ben is megkeresheted az ott maradt program maradványokat.

Esetleg futtathatod a CClenaer programot ami többek között a Regisztrációs adatbázist is kitakarítja.

Ez után újraindítanám a számítógépet és megpróbálnám újratelepíteni a programot.

2012. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!