Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rundll32. exe hiba, mért...

Rundll32. exe hiba, mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy amikor az asztalon jobb klikkelek majd a tulajdonságokra megyek mért írja ki ezt a gép?egy ideje már elkezdte csinálni itt a kép róla: [link]

#rundll32.exe #rundll32 hiba #rundll32.exe hiba
2012. jún. 24. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a .exe fájl nevében a "dll" erősen vírusgyanús. Mindjárt rákeresek.
2012. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez elméletileg egy rendszer fájl és másnak is rajta van a gépen -.- meg lefuttattam rajta az avast internet security-t sőt 3 naponta teljes rendszer vizsgálatot tartok avastal is meg malwarebytes-el is szóval nem hiszem hogy vírusos lenne....
2012. jún. 24. 23:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocs, ez a fájl nem vírus, de a jelenség már arra utal. Töltsd le, és futtasd a Ad-Aware-t!
2012. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor kiléptem, de a Ad-Aware-t is próbáld ki.
2012. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
feltöltöttem a fájlt a vírus total-ra de az ott lefuthatott virusirtok se találtak benne semmit akk ilyenkor mivan?
2012. jún. 24. 23:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott, hogy a RAM-od valamiért elkezdett döglődni. Futtasd a Memtest-et is. Ezt töltsd le, írd ki egy DVD.re, és erről bootolj.

Más nem jut eszembe.

2012. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálam még volt olyan, hogy XP indításkor véletlenül meglöktem a gépet, és néhány rendszerfájl megsérült, mivel ott járt a fej.

Reinstall lett belőle, mondjuk nekem eleve el sem indult az XP.

A merevlemez azóta is működik néhány szektorhibával.

2012. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy az okozza ezt hogy pl ma is volt olyan hogy miközben skype-oltam egy pillanatra de csak épp hogy egy pillanatra elment az áram még le se tudod állni a gép de már vissza is jött és aak ilyen kékes meg csíkos meg minden lett a kép( nem kékhalál ) és akk mintha indulna a rendszer megvillant a billentyűzet, a DVD meghajtó stb. lehet az okozza?
2012. jún. 24. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a rendszer-visszaállítás! Valamilyen fertőzés van a gépeden.
2012. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ez nem a rendszer visszaállitásnál van hanem amikor témát akarom módosítani de most működik rendesen mert a meghajtóra jobb klikkeltem ott tulajdonságok és eszközök fül majd a hibaellenőrzést megcsináltam és most működik rendesen
2012. jún. 25. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!