Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell megcsinálni a Power...

Hogy kell megcsinálni a Power Pointba? :D

Figyelt kérdés

Először hangsúlyoznám, nem vagyok vmi jó infós, de a pointba megtudtam mindent csinálni, csak két dolgot nem, amiben a segítségeteket kérném!:D

10 diás lett össz-vissz, ez még csak egy próba lenne :D az igazi megpróbáltatás nekem most jönne:D

Hogy kell úgy csinálni, h a köv. dia ,,beszálljon" v h mondják...aszem h h kell animálni? :DDD

A második: h kell zenét be rakni alá.....lemértem a hoszát, h kb hány mp-ként jöjjönek, és amikor berakom a zenét, se nem megy a dia, se nem szól a zene :DDDD

Lécci segítsetek!!! :)))


2012. jún. 25. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs. :D:D:D
2012. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem se volt, de valahogy rájöttem:D

Közben meglett a dia animálása :DDD így már csak zenét kellene alá tenni, de nem engedi...de ha nem jön válasz addig próbálgatom...:D

2012. jún. 25. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Küldök egy wav zenét,ezt próbára majd betudod tenni a 10 dia alá :


*****


és így tedd be a zenét :


[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
áááá, köszönöm szépen :3333
2012. jún. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!