Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepíthetem újra ily...

Hogyan telepíthetem újra ily módon a Windows 7-et?

Figyelt kérdés

Két éve vásároltam a laptopom, alapból rajta volt a windows 7 operációs rendszer. Lassan itt lenne az idő egy teljes formázásra+oprendszer újratelepítésére, de a termékkulcsot tartalmazó matrica teljesen elkopott, így nem tudom leolvasni.

Első kérdés: Hogyan szerezhetem meg a kulcsot?

Második kérdés: Hogy telepíthetem újra a rendszert, ha nincs meg DVD-n?



2012. jún. 25. 16:34
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:

1. Akár ezzel: [link]

2. Ha előtelepített oprendszer volt rajta, és nem adtak mellé lemezt (nem tudom, mit takar a nincs meg a DVD), akkor kell lenni egy recovery partíciónak, ahonnan vissza lehet állítani a gépet "gyári" állapotba. Ennek módja le kell legyen írva a használati útmutatóban, illetve a gyártó weboldalán (vagy egyszerű google keresés vagy ügyfélszolgálat felhívása).

De az is lehet, hogy "szerzel" egy tiszta telepítőt, olyan oprendszer-verzióban mint amihez jogtiszta kulcsod van. Ehhez is el kell fogadnia, gond esetén a telefonos aktiválást lehet használni, szoktak segíteni.

2012. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha most fennt van a gépeden a Windows 7 megnézheted egyszerűen a vezérlőpult/Rendszer menüben is ott alul a windows aktiválásánál van a termékkulcs.
2012. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!