Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet utólag módosítani a partíciókat?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot, amin gyári Win 7 van. 2 partícióra van osztva. A rendszernek (C-meghajtó) is van 297GB-ja, és az adatoknak (D-meghajtó) is 297GB-ja.

Nekem ez a rendszernek sok, és az adatoknak szeretnék többet. A C-t nyilván nem szeretném formatálni, mivel eredeti az operációs rendszer.


Meg lehet oldani valamilyen programmal, hogy utólag módosítsam a partíciók méretét? Ha igen, mivel és hogyan?


Köszi előre is!



2012. jún. 25. 18:11
 1/4 anonim válasza:

Partition Magic

de ha Win Vista vagy Win7-ed van akkor talán itt is tudsz:

Vezérlőpult-> Felügyeleti eszközök-> Számítógép kezelés-> Lemez kezelés

2012. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:

Az előttem szólóhoz, ilyen xp alatt is van amit te javasoltál másodjára, start/futtatás/(beírod) diskmgmt.msc

Mellesleg nem hiszem, hogy ezzel tudnál partíciókat "darabolni/egyesíteni". Maradjon a Partition Magic (ez meeedzsiik by 20, sziget;) )

2012. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni, leírom majd, hogy sikerült-e. :)
2012. jún. 25. 18:36
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam, kipróbálom a programot egy másik gépen, amin nem eredeti a Win.

A program indításakor, mikor még semmit nem is csináltam, fogta a D meghajtómat a többszáz giga cuccal, és törölte az egészet úgy, ahogy van. Most halászom vissza azt, ami menthető.

Úgyhogy inkább ezt nem használnám többet...

2012. jún. 27. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!