Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IP cím keresés? Erre Program?

IP cím keresés? Erre Program?

Figyelt kérdés
Nem értek ezekhez, viszont most szükségem lenne rá, hogy kiderítsem ki ír nekem levelet... Mert nem az, akinek ki adja magát, és felszeretné az életemet kavarni. Ehhez kéne nekem ez a program.
2012. jún. 25. 21:51
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Online van egy csomó, google : IP lookup.


Pl : [link]


Ezzel sajnos egy baj van, csak a szolgáltatóját találod meg, az illetőt nem.

Ahhoz, hogy az illetőt is megtaláld, minimum birósági végzés kell,(vagy a szolgáltatójánál egy magas beosztású rokon aki megkeresi neked, bár ez is cinkes) mert a szolgáltató anélkűl nem adja ki, hogy az az ip abban az időpontban, kihez tartozott.


Üdv.

2012. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen program, de nem biztos. Ha nagyon fontos írj az email szolgáltatódnak vagy az övéjének, úgy elvileg meg lehet nézni, hogy milyen ip lép be az emailbe.
2012. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy nincs ilyen, igazából elég lenne ha a várost megmutatná, talán a sejtésemet beigazolná... Köszönöm azért a segítséget
2012. jún. 25. 23:12
 4/4 Vki12 válasza:

Ilyen program nem elérhető a számunkra!

Egyrészt azért mert akkor vissza lehet élni az ilyenekkel.

Másrészt az internetes keresőprogramok azok csak a szolgáltató központ helyét mutatják ahol az internetes szerverterem van ( ahol a rootuer központja van pl a cisconak Budapesten)

2013. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!