Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-re telepíthető az...

Windows 7-re telepíthető az Office XP (2002)?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:

És akkor hogyan fogod olvasni a .docx fájlokat?

Ez az ingyenes LibreOffice mindent megnyit, mindenre menthető, nincs hieroglifás, olvashatatlan szöveg.

[link]

[link]

2012. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Argloss ***** válasza:
Igen. (kompatibilitás csomaggal az újabb formátumok is megnyithatóak vele...)
2012. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Honnan tudom letölteni a kompatibilitási csomagot? A docx-et is szerkeszthetem vele?

2012. jún. 25. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Office 2002-eshez lenne még kompatibilitási csomag? Úgy emlékszem, 2003-tól van.
2012. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Microsoft weboldalán és állítólag van hozzá. Letöltöttem, holnap kiderül, hogy működik-e.
2012. jún. 25. 23:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Telepitsd az ingyenes LibreOffice-t, sokkal jobb, mint az MS Office fizetős vacakjai.
2012. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Argloss ***** válasza:

Meg térjen át Linuxra, mert azzal kevesebb baj van. (de csak azért, mert aki azt használja az ért hozzá...)

Nyilván van oka neki, hogy miért ragaszkodik az Office XP-hez, amikor annál sokkal újabbak is vannak már. Elképzelhető, hogy eredetiben megvan neki, azt szokta meg, stb. A LibreOffice tényleg jó, de ne nyomd le a torkán, ha neki más kell... Nyilván elsőre is megértette, hogy van ilyen alternatíva is, csak nem volt elég meggyőző az érvelésed...


Az MS oldalán annyi van még írva, hogy 2003 előtti verzióknál megfordulhatnak a jobbról balra olvasós szövegek, de gondolom nem túl gyakran olvasol arab és ehhez hasonló dokumentumokat...

2012. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 26. 10:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Ubuntura is a Libre-t tettem fel OpenOffice helyett.
2012. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!