Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Abban kérnék segítséget, hogy...

Abban kérnék segítséget, hogy a memória kártyáról nem tudom leszedni a képek, mert vírusos a kártya. Próbáltam már Két progit is de sajna mivel nincs hozzá cd-kulcs, ezért semmit nem ér! Valaki adjon már ötletet hogy szerezzem vissza a képeket?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 22:43
 1/8 ejbenjaro ***** válasza:

Kiveszed a kártyát, beteszed egy kártyaolvasóba, rádugod számítógépre és simán leszeded róla, amire szükséged van.

Nem igazán értem milyen CD kulcs kell ehhez... Nem mellesleg minek a memóriakártyája ez, amiről képeket akarsz lementeni? Telefon? Fényképező?

2012. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi csak siettem és rosszul fogalmaztam meg a kérdésemet... Vannak bizonyos programok amik abban segítenek hogy vissza tudd szerezni az elveszett képeket! ( az én estemben egy digitális fényképezőgép memória kártyájáról)(SD)mert már sokféle képpen próbáltam.. pl azzal is amit te mondtál memóriakártya olvasóval. a lényeg hogy sehogy nem tudom megjeleníteni a képeket... csak egy üres mappát rak ki! de a digitális megjeleníti! szóval már nincs több ötletem hogy csináljam......
2012. jún. 26. 13:56
 3/8 ejbenjaro ***** válasza:

Meglehet, hogy nem is a memóriakártyán található az a bizonyos kép, hanem a fényképező beépített memóriáján?

Esetleg engedélyezni kellene a rejtett és rendszer fájlok mutatását, hátha valami oknál fogva rejtett fájlként van a kártyán a kép.

Vagy meg kellene nézni egy particionáló programmal a kártyát, hogy mennyi partíció van rajta és azok milyen fájlrendszert tartalmaznak.

És végül ha a fényképező gépet kártyástól mindenestől rádugod a gépre,még ha külön szoftvered nincsen is hozzá, azért az operációs rendszer beépített programjával többnyire le lehet tölteni a képeket róla.

2012. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezzel adtál egy pár + ötletet! a partició progira rápróbálok... Am kb 350 db képről van szó! és a digitálisnak nincs beépített memóriája! elvileg a memóriakártyán van egy jó pár vírus és ezért sem akarja megjeleníteni a képeket a windows 7. de már azzal is próbálkoztam hogy kikapcsoltam a vírus írtót, de úgy se volt jó! az a baj hogy nem igazán értek az ilyenekhez...

De azért köszönöm az ötleteket!!

2012. jún. 26. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy ingyenes adatmentő. Ezzel is próbálkozhatsz.


[link]

2012. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ejbenjaro ***** válasza:
Olyat is csinálhatsz, hogy egy valamilyen linux live cd-ről indítod a gépet, ez alatt a rendszer alatt dugod be a memóriakártyát és másolod le róla az adatokat.
2012. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fehersrac köszi a linket! de már próbáltam azt a progit konkrétan semmi-re se jó.. pont azért mert ingyenes! van kettő olyan progi::: StellarPhoenixPictureRecovery, -ez az egyik! Easy photo Recovery a másik! mindkettő megjeleníti mind a 350 kb! csak mivel nem ingyenes ezért nem engedi elmenteni a képeket!! ezért írok ide hátha van valaki aki tud jó ötleteket adni.... köszi mindenkinek aki próbál segíteni!!!!
2012. jún. 26. 21:22
 8/8 delfin22. válasza:
sikerült a memóriakártyáról lementeni a képeket nekem is a hasonló a problémám ha valaki tud segíteni írjon
2013. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!