Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Seedeléses problémám, van, ki...

Seedeléses problémám, van, ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 01:21
 1/8 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy letöltöttem két torentet,de valamit kitöröltem hülye fejemmel véletlenül,most huogy tudnám vissza seedelni,töltsem le újból,é úgy,vagy töltsem fel simán.Előre is köszi,mndenkinek megy a zöld kezecske.
2012. jún. 26. 01:23
 2/8 anonim ***** válasza:
ha magát, azt törölted ki amit letöltöttél, akkor lomtárból állitsd vissza, ha a torrent kliensből a torrentet, akkor csak simán rakd vissza
2012. jún. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már a lomtárba sincs sajnos,az éterben van valahol,egy gehu vagyok.Ilyenkor mi a teendő?
2012. jún. 26. 01:34
 4/8 anonim ***** válasza:
hát, ilyenkor sajnos újra lekell tölteni :/
2012. jún. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi,és akkor nem duplán értelemezi,hanem simán mintha csak újra tölteném,felülírnám,ugye?Köszi a sok infót amúgy,akkor holnap neki veselkedem,remélem menni fog,még kezdő vagyok.Ment a zöld mancs.
2012. jún. 26. 01:37
 6/8 karesz01 ***** válasza:

Talán először vissza kéne hozni a lomtárból .

( helyre állítással )

Ha nem lehet visszahozni a lomtárból akkor újból leszedet .

( és ameddig csak tudod seedben tartod őket minimum 2.000 es visszaosztásig torrentenként )


Figyeld az arányod a torrent oldalon hogy ne legyen bajod belőle .

2012. jún. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lomtárban sajnos már csak az üresség honol.Általában 48 orát szoktam seedben tartani,vagy legalább egy bizonoys arányig,De akor holnap leszedem,és 48 órát tolom fel,az csak jó lesz.Neked is köszi.
2012. jún. 26. 01:41
 8/8 karesz01 ***** válasza:

Most jut eszembe :

Van lehetőséged a lomtárból a törölt állományokat vissza hozni .

Ha még nem írta felül valami akkor még ott van a gépeden .


RecoveryDesk v3.4

A RecoveryDesk jó alternatívát kínál a letörölt adatok gyors és kényelmes visszaállítására .

Támogatja az NTFS, FAT12, FAT16 és FAT32 partíciókat merevlemezeket ,

illetve kezeli a hordozható adathordozókat SD, CF, MS, MMC, Flash, xD Picture és egyéb USB-meghajtókat .

Rendelkezik előnézeti ablakkal, illetve a keresés során szűrhetünk nevekre, kiterjesztésekre .


Operációs rendszer: Windows 2000/Windows XP/Windows Vista/Windows 7

Nyelv: idegen nyelvű / Jogállás: próbaverzió / Fejlesztő: RecoveryDesk Software / Méret: 780 KB


Letöltés : [link]


Ha sikerül úgy vissza állítani az állományokat hogy seedbe tudsz állni vele akkor nem kell letöltened újra .


---

Ha nem sikerül visszahozni a lomtárból és seedbe állni akkor ...


A két torrentet kétszer töltötted le amit a tracker kétszer számolt el .


Azaz torrentenként a vissza osztási arány 2.000 kell hogy legyen minimum .


Most erre a két torrentre nem vonatkozik a torrentezési szokásaid .


Addig kell seedben tartanod amíg torrentenkénti arány 2.000 nem lesz .


Most nem az idő a lényeg hanem a vissza osztási arány .

2012. jún. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!