Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows intéző működése...

Dcben kérdése:

Windows intéző működése leállt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Win 7-em van és az a problémám hogy ha bármilyen a gépen lévő mappát megnyitok, akkor bejön a Windows intéző működése leállt ablak. Olvastam hogy ez egy trója és már 2 vírusírtóval (Microsoft Security Essentials, Avast) és Trojan Hunter 5-el is végeztem teljes rendszervizsgálatot, de egyik sem talált semmit. Mit csináljak?
2012. jún. 26. 03:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Total Commander használatával mentsd le a szükséges dolgokat a rendszer partícióról, aztán telepítsd újra a rendszert új telepítéssel, formázással.
2012. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami rosszul feltett, vagy nem kompatibilis szoftver okozza. Csökkentett módban is produkálja ezt?
2012. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos csökkentett módban is ezt produkálja :S
2012. júl. 1. 13:01
 4/6 anonim válasza:

Nekem is bejön ugyanez, sajnos már 2x telepítettem a windows 7-t és visszatér, rövid időn belül...

szerntem valamelyik szoftver idézi ezt elő... Mit lehet még tenni vajon?

2013. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez segített! [link]
2013. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Figyelj Ha Avast antivirust használsz cseréld le Panda v. valami másra rögtön helyreáll a Windows intéző.
2014. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!