Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha azt írja ki hibaüzenetként...

Ha azt írja ki hibaüzenetként a gépem, hogy a windows telepített verziója nem felelt meg az eredetiség ellenőrzésen, mit tudok csinálni? Nagyon régi a gépem, annak idején eredeti programokkal vettük, de azok elavultak így egy boltban frissítették.

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sok pénzért újat venni, ha már egyszer kifizettem ezt, van valakinek ötlete mit kell tennem.
2012. jún. 26. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem nem fizettél érte:). Ha igen szerintem nyugodtan visszaviheted oldják meg ők a problémát.


Egyébként melyik windowsról van szó?

2012. jún. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Win7-ről van szó. Kifizettem a szoftvert is, a gép árába számolták bele.

Sajnos azonban nem igazán értek hozzá, ezért is vettem komplett gépet. Egy ismerősöm tegnap megnézte és szerinte egy hamis programot sóztak rám. A bolt azóta persze megszűnt, így nem tudok mit tenni.

2012. jún. 28. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez elég szép történet. Eredeti a windows abban az esetben, ha van róla számla és a gépre fel van ragasztva az eredetiséget igazoló úgynevezett Certificate matrica, amin rajta van a windows példány szériaszám is. Gondolom nincs rajta ilyen matrica. Ez esetben sajnos valóban átvertek.


Ha nem nagyon akadályoz a használatban a figyelmeztetés, akkor nyugodtan használhatod így. XPn is csak kiírta ezt, de semmire nem volt igazából hatással évekig lehetett használni továbbra is a rendszert, csak a háttérképet nem lehetett megváltoztatni.

2012. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!