Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem megy a Google...

Miert nem megy a Google Chrome (SSL)?

Figyelt kérdés
Szoval amikor meg akarok nyitani egy oldalt pl google.hu-t valami SSL hibat ir es ezt irja: "A szerver biztonsági tanúsítványa még nem érvényes!" es nem hozza be az oldalat!Es ha mas oldalra megyek van ahol nem nyit meg kepeket es az oldalak alljan levo fecebook kommentet se!Es a play.google.com al is ugyanez a helyzet!Mi lehet a gond?Nagyon kezd idegesiteni?Mit tegyek?Elore is koszi a valaszokat!
2012. jún. 26. 18:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet kikapcsolni ,hogy ne ellenorizze ezt a biztonsagi tanusitvanyos marhasagot?
2012. jún. 26. 19:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem használok Google Chrome-ot így fogalmam sincs hogyan kell kikapcsolni ezt,de javasolni tudom hogy telepítsd újra.Alapból ilyen SSL hibának nem kéne lennie
2012. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ujratelepitettem es ugyanaz!mas otlet?
2012. jún. 26. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet valaki épp szórakozik a hálózatodon, ilyen tanúsítvány hibák NEM kellene hogy előjöjjenek.
2012. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Más böngészőn is fennáll ez a probléma?
2012. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen mas bongeszovel is ugyan ez van!Amugy biztos ,hogy nem szorakozik senki a halozatommal!
2012. jún. 26. 19:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Valamit átállítottál vagy "magától" lett ilyen?


Nézd meg ezt:


Start > Vezérlőpult > Internetbeállítások


A speciális fülnél kattinst arra hogy Speciális beállítások visszaállítása


Okézd le és nézd meg az internet explorer böngészővel hogy még mindig fenáll e ez a probléma

2012. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
alapbol ilyen volt!visszaallitottam de igy se megy!
2012. jún. 26. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy alapból is ilyen volt.Akkor a többieknek miért nincs semmilyen gondja ezzel?


Nézd meg hogy mi történik ha a Biztonság és az adatvédelem fülön a csuszkát leviszed legalulra


Futass le egy vírusírtót is mert ez kezd egyre gyanúsabb lenni

2012. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem tudom h mi van de most raktam ujra a windowst!A masik windowsnal nem volt ez a gond!!
2012. jún. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!