Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs4-el hogyan tudom...

Photoshop cs4-el hogyan tudom magam egy képen körbevágni és egy másik háttére ( mondjuk egy színű) rakni?

Figyelt kérdés

Fehér ledepő előtt csináltam magamről fotót de nagyon látszik a hajtás a lepedőn és ezért akarom magam kivágni a képből és betenni valahova.

Esetleg valami más mód lehet még a lepedőn lévő ráncok eltüntetésére? (amit a bőr alkalmazunk retus módszer az nagyon sok időt vesz itt igénybe azt ne írjátok)

Légyszi ha lehet a lépéseket úgy írjátok ahogy a menükbe lépünk be sorba. nagyon szépen köszii.. Ezer hála..



2012. jún. 26. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

1. először is megnyitod a képet

2. bal oldalt vannak az eszközök egymás alatt, felülről a 3.-ra jobb klikk, kiválasztod, hogy Magnetic lasso tool

3. ez az eszköz a színkülönbségeket követi, könnyedén ki tudod magad vágni, de a biztonság kedvéért időnként kattints is, mert akkor az a pont rögzül. amúgy csak kövesd az egérrel a körvonalad

4. ha körbevitted és kijelölted az egészet, Ctrl+C

5. utána behozod egy új dokumentumba azt a hátteret, amit magad mögé akarsz

6. aztán Ctrl+V

ez így kész is, de ha nagyon élesen elüt a háttértől, akkor így folytathatod:

7. jobb oldalon vannak a Layerek(rétegek)

ott a 2 layert, azaz a hátteret és a képed kijelölöd

8. jobb klikk, aztán Merge layers

9. bal oldalon alulról a 8. talán, jobb klikk, Smudge tool

10 ezzel az eszközzel el tudod simítani az éleket, de csak finom mozdulatokkal és fent tudod állítani az eszköz méretét, vedd kicsire

sok sikert hozzá!

2012. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha ide teszed a képet,mi lekapunk a te lepedődről,mindent
2012. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!