Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windwos XP törlés Windos 7...

Windwos XP törlés Windos 7 mellől?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy van összesen 3 partícióm (C,D,E). Tegnap XP alól (ami a D-n van) felraktam a Win7-et az E particióra. (mert a cd-ről nem akart bebootolni a gép) Minden rendben is van, indításkor beadja a választó menüt és indul is. Annyi gondom lenne hogy a D-ről szeretném letörölni az Xp-t és összevonni a C-vel, így maradna 2 partíció az adatoknak és a Winnek. És ebben szeretnék segítséget kérni hogy hogyan lenne a legegyszerűbb? Gondoltam rá hogy 7 alól leformázom a D-t és akkor ugye eltünik az xp is.. ez működhet?
2012. jún. 27. 11:11
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:
Akár működhet is. Bár arra figyelj, hogy a bootfile-ok a C meghajtón vannak... tehát, ha azt is formázod, akkor semmi sem fog indulni. Na meg nem kizárt, hogy (mivel a boot file-ok megmaradnak) továbbra is rendszerválasztó menüvel fog indulni a gép :)
2012. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és a bootfile-okat nem lehet átmásolni? vagy megoldani valahogy?
2012. jún. 27. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
legtisztább az lenne, h letörölnéd az egész winyót, és 2 új partíciót létrehozni. és újratelepíted a win7et.
2012. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt egyenlőre nem tudom megoldani met szerintem rosszul irtam ki a dvd-t és nem bootol be cdről..
2012. jún. 27. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!