Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Paint Shop Pro...

Letöltöttem a Paint Shop Pro 7. 0 verziójú programot, és szeretném kiírni. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Egy teljes verziót töltöttem le, de így is idő korlát van rajta, vagyis 60 napig használható, de egy sima demo verzoóhoz képest """többet""" foglal.


Hogyan lehetne kiírni úgy hogy ha nem is eredetinek, de ne próba verziósnak lássa???



#shop #Paint Shop pro 7.0
2012. jún. 28. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a kiírástól függ, hanem attól, hogy milyent töltesz le. Mindemellett ha valami nem eredeti, akkor próbaverziós általában. Középút nincs...
2012. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Mert néhány pc játék is csak úgy indul el, ha előbb kiírom cédére, és akkor probléma mentes.


2. Kérdésem:


Honnan tudnám akkor valahogy azt "igazit" megrendelni, vagy letölteni? sok minden fönt van, furcsa h csak ez nem.


+ ezt a verziót tudom használni, és amire nekem kéne tökéletes. Újjabat nem szeretnék, esetleg valami oldal ahol letudnám tölteni?


+ Egyszer már rajta volt a gépemen, de ha lejár a próba verzió akkor utána sehogy nem tudom újra rakni. Miért van ez? rögtön kiírja, hogy lejárt próba verzió, és kész...

2012. jún. 28. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:

"néhány pc játék is csak úgy indul el, ha előbb kiírom cédére"

Nem kell C-re írni, simán ISO-t csinálsz belőle és beteszed a Daemon Tools-ba és nem pocsékolsz el ezért egy lemezt... A free verzió elég: [link]


Ezzel tudsz ISO-fájlt csinálni: [link]


"Egyszer már rajta volt a gépemen, de ha lejár a próba verzió akkor utána sehogy nem tudom újra rakni. Miért van ez?"

Mert a gép a registry-ben eltárolja, hogy ez a program fel volt már rakva, így tudja, mert "emlékszik" rá...


"Honnan tudnám akkor valahogy azt "igazit" megrendelni, vagy letölteni? sok minden fönt van, furcsa h csak ez nem."

Erre meg priviben válaszoltam...

2012. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!