Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miaz a Minecraft?

Miaz a Minecraft?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

az egy isteni játék.:D

sokan fikázzák, mert elég gagyi a grafikája, külső alapján ítélik meg (én is így tettem, amikor még nem ismertem).

2012. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen kockákból van a játék.
2012. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyk-re tud regelni de a gugliba képtelen beütni azt hogy minecraft...eszem-fszom megáll
2012. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Google, Youtube? Ezeket ismered, komolyan hihetetlen hogy olyan dolgokat kérdeznek amikre a választ még akkor is megtalálják ha nem is akarják, mert mindenhol ez megy.
2012. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Horror203203 válasza:

Egy olyan játék amiben kellő fantáziával lényegileg mindent valóra válthatsz.

Egy kitalált világban kezdesz, ahol kezdetben nincs semmi, csak a pixeldús természet. El kell kezdened bányászni, különböző nyersanyagokat gyűjteni, amikből aztán házakat, és egyéb akármilyen szürreális építményeket építhetsz. Mindent kockáról-kockára építesz, mintha csak legóznál, csak virtuálisan.

Amikor leszáll az est, mindenféle szörny jön elő, akik az életedre törnek. Meg kell magadat védened tőlük. Az éjszaka a túlélésről, a nappal az építkezésről szól.

Nagyon gagyi grafikája van, de ez valahogy mégsem zavaró, amikor játszunk vele. Olyan kis hangulatos, legószerű az egész. Nagyon sokáig el lehet lenni vele.

2013. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!