Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-ben hogy lehet egyszerre...

Win7-ben hogy lehet egyszerre több mappába beilleszteni egy fájlt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mappába kellene ugyanazt az egy fájlt beraknom, de fogalmam sincs, hogyan lehetne ezt.

2012. jún. 29. 10:11
1 2
 1/14 MaXXeGee ***** válasza:
Sehogy. Kijelölöd a fájlt amit be akarsz illeszteni. Nyomsz egy CTRL+C (másolás) aztán jöhetnek a mappák, és sorban mindegyikben csak CTRL+V. (nem kell újra másolnod).
2012. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ez nem megoldás, nekem rengeteg mappába kell beillesztenem. Beleőszülnék, mire így megcsinálom.
2012. jún. 29. 11:01
 3/14 MaXXeGee ***** válasza:

Hát ha az a renget mappa különböző helyeken van, akkor nem nagyon van más megoldás :)

Márpedig ha egy helyen lenne akkor nem lenne rengeteg mappa :D

2012. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél beilleszteni?
2012. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A rengeteg mappa egy helyen van, egy mappán belül. Egy bmp fájlt szeretnék beilleszteni mindegyikbe.
2012. jún. 29. 11:35
 6/14 A kérdező kommentje:
Nos? Valaki? Csak van erre valami megoldás. Nem hiszem, hogy én vagyok az első ember a földön, aki ezt akarja csinálni.
2012. júl. 3. 07:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges lenne ezt egy Java programmal megcsinálni? A mappák nevei egymást követő számok. Arra gondoltam, hogy lehetne írni rá egy for-ciklust, ami a mappák nevén lépked végig és bemásolja a fájt mindegyikbe.
2012. júl. 3. 07:04
 8/14 anonim ***** válasza:

FileBoss program


[link]


Kijelölöd a fájlt, amit másolni szeretnél, majd copy (CTRL+C). Ezekután kijelölöd azokat a mappákat, ahova be szeretnéd másolni, majd a menüsoron Actions/More Copy Actions/Copy to Selected Folders...

2012. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Úgy nem működik,hogy:

1.:CTRL+C a másolandó fájlra.

2.:Odamész a mappába ahol vannak a mappák amikbe bele akarod rakni.

3.:Jobb gombbal húzod és kijelölöd az összes mappát.

4.:Benne lesz mindben?

2012. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem működik, csak az egyikbe teszi bele.
2012. júl. 4. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!