Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenesen letoltheto video...

Ingyenesen letoltheto video keszito programra lenne szuksegem?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy video osszeallitast kepekbol es video reszletekbol. Olyan kene, ahol ossze tudom rakni ezeket, el tudom vagni a filmeket, es esetleg zenet alarakni, meg itt-ott szoveget. Tudnatok ajanlani egy konnyen kezelheto programot? Honnan tudnam ingyenesen letolteni. (Jelenleg nincs letolto programom se, jo lenne egy olyan helyrol letolteni, amihez nem kell ilyen program)
2012. jún. 29. 10:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az lenyeges e, hogy milyen videokrol van szo. Hazi videok, a szamitogep azt irja, mp4 formatumu.
2012. jún. 29. 10:36
 2/2 anonim válasza:

A csillagpor.hu-n találsz egy-kettőt, de házi videókhoz a windows movie maker live fajtáját is ajánlom (windows7-re). Ezt is a csillagpor.hu-n tudod letölteni.

Ha erős a géped, és profi videókat szeretnél, akkor az Adobe Premiere pro-t ajánlom, de nagyon erős gép kell hozzá, és csak illegálisan lehet letölteni.

2012. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!