Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 újratelepítés (? )

Windows 7 újratelepítés (? )

Figyelt kérdés

Adott egy Windows 7 , azthiszem vírusos lett és belassult kikapcsoltam és a windows nem indult be (a betöltőképernyőig eljut) , szóval próbáltam átinstalálni + formátozni , de nem megy mert a starting setup nál megáll(windows 7 ) , hagytam egy éjjelt , de még reggel sem válltozott windows xp t is megpróbáltam telepíteni , amint betöltötte a lemezt kék halál fogadott...


a Windows 7 megvásárolt , de elveszett a dvd és most letöltöttem a net ről és az én kódommal akartam instalálni, de még odáig sem jutottam , hogy a kódot kérje , pls segítsetek



2012. jún. 30. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ennél csak drágább megoldás van: Új gép :P Nekem is ezt kellet xd
2012. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
új hdd
2012. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kékhalál képernyőt letudod fényképezni és ide feltudod rakni?
2012. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Természetesen , itt van az xp telepítése során bekövetkező kék halál:

[link]


Itt a gép indításakor fogadó képernyő :

[link]


ha a javításra megyek akkor csak dolgozik a gép (az a kör forog és nem csinál semmit) ha normál mód akkor eljut a betöltőképernyőig ott áll egy darabig és restartol egyébként a gép típusa: Sony Vaio VPCEB2M1E

2012. jún. 30. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg a vírus a "boot szektort" 'fertőzte' meg! Ha semmiképpen sem enged új rendszert feltenni, akkor próbáld meg leformázni a vincsid egy külső gépről. Ha notiról van szó, akkor a vincsit kiveszed, lehet kapni spec. átalakítót (pár száz ft) normál SATA-ra átalakítja, bedugod egy asztaliba, letiltod róla a bootolást, és egymásik rendszerből értelem szerűen már le tudod formázni. Ezek után mehet rá az új OP rendszer. Ha így sem jó, akkor új vinyó.. Ha úgy sem működik, akkor BIOS frissítés, és ha úgysem jó, akkor vinyó+alaplap csere.. Remélem tudtam segíteni.. Ha kérdésed van, írj privit..

2012. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
winyo
2012. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!