Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet megnyitni . Cfg . Bin . Sbm . Tr . C32 . deb . seed fájlt? PLS!

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer kiírtad, de szerintem a bin-t daemon tools-al a deb az meg valami processzorra emlékeztet, nem tudom hogy miért! :D És szerintem ezek valami játéknál lehet, ha meg át akarod írni őket, én wordpad-et használok!
2012. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De szerintem neked se fáj rákeresni a google-ben

beírod, hogy how to open cgf files! nem olyan bonyolult ez!

és van rá sok találat

2012. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem meg próbálkozom vele és nem játéknál van hanem operációs rendszernél.
2012. jún. 30. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
am Köszönöm!
2012. jún. 30. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Már írtam. Egy csomó fájl nem azért van, hogy a mezei user nyitogassa őket. A .BIN lehet adatfájl és akkor semmivel és a többit sem valószínű hogy meg tudod nyitni, mert nem írnak ilyenre progit. Most komolyan. Oprendszer fájlokat minek nyitogatni, szerkeszteni? Felteszel egy HEXA Editort és azzal mindent meg tudsz nyitni és szerkeszteni. Ja hogy utána behal az oprendszered? Na ezért nem kell őket nyitogatni...
2012. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem azt az oprendszert írom át ami a gépemen most fent van hanem egy linuxot hogy másképpp legyen... :P Vagy is kezdetnek a magam stílusába alakítom át.
2012. jún. 30. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagyis átírod az oprendszer rendszerfájljait...

Sok sikert... Egyébként meg azért nem tudod őket megnyitni, mert oprendszerMakert nem szoktak írni. :))

2012. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!