Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem olyan reg instalaltam...

Nem olyan reg instalaltam ujbol a Windows XP Sp3-at a szamitogepemre, es fel akartam telepiteni a net framework 2. 0-at es a kovetkezo hibat adta ki ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Error 1711. An error occured while writing installation information to disk. Check to make sure enough disk space is avaible, and click retry, or cancel to end the install.
2012. jún. 30. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy nincs elég helyed.
2012. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat szerint ellenőrizd, hogy a hdd-n van-e elég hely. Ha van akkor indítsd újra a telepítést, vagy töröld a telepítést vagy hagyd abba a telepítést.

Van elég hely a hdd-n?

Hülye kérdés, mert így látatlanba is azt mondanám, hogy van.

Először ellenőrizd, hogy melyik net framework van telepítve a gépedre :

[link]

Próbáld meg telepíteni a .NET-keretrendszer 2.0 SP2-es verzióját.

2012. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze,hogy van helyem es meg eleg sok is de mikor mindig windows-ot csereltem eddig nem volt ilyen problemam sose a framework-al.A netframework 1.1-es van telepitve egyenlore a gepemre es probaltam a 2.0 sp2-es verziot is de csak ezt adja ki.Ma mire ujra raktam a win-t mar ez a hiba vart engem.
2012. jún. 30. 19:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos nem tudtok segiteni?
2012. jún. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!