Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videó felvevő programma...

Milyen videó felvevő programmal tudnám, szaggatás mentesen felvenni a videóimat? Minecraft videókról lenne szó. A fraps szóba se jöhet, mert nagyon leviszi az fps-em!

Figyelt kérdés
Valami olyasmi kéne, ami alig viszi le az fpsem..a játék közben 40-50 fps-em van..videózás közben pedig alig 10...valami olyan progi kéne, ami jó minőségben veszi fel, és nem szaggatna..:/ Előre is köszi! :)
2012. jún. 30. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz config kell. Hardveresen egy Capture Card-dal meg lehet oldani, de az plusz pénz.
2012. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom, utána néztem már, csak jelenleg nincs erre pénzem..szal szóba se jöhet akkor addig a videózás.?
2012. jún. 30. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
De, 10 fps-sel :D
2012. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem.? :/
2012. jún. 30. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem. A FRAPS azért csinál akkora videót, mert így lehet a legkevesebb erőforrással videót rögzíteni. Ennél már csak erőforrás-igényesebb progik vannak. Ha a FRAPS szaggat, akkor mind fog. Gyenge a géped ehhez...
2012. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
probáld ki a CamStudio programot nekem is gyengébb a gépem a frapshoz de ezzel nem fog szaggatni!
2013. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!