Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom átvinni a világom...

Szepesi Szabolcs kérdése:

Hogyan tudom átvinni a világom egy másik gépemre?

Figyelt kérdés
Építettem egy egész pofás kis világot Minecrafton az egyik számítógépemen , de a lap- topomon szeretném folytatni. Hogyan lehetne átvinni a laptopra?

2012. júl. 1. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

ha win7-ed van akkor futtatásba beírod hogy %appdata%

ott elnavigálsz a .minecraft/saves mappába, itt találod a minecraft világokat, csak átkell helyezni a másik gépre ugyanoda, és müködni fog..

2012. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xp-m van :-(
2012. júl. 1. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
xp-n meg ha bejön a %appdata% -s mappa akkor ott a Roaming\.minecraft\saves , de nem vagyok benne biztos
2012. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ok köszi
2012. júl. 1. 14:12
 5/9 A kérdező kommentje:
pontosan mikor és hova kell beírni a %appdata%-t bocsi hogy ilyen értetlen vagyok.
2012. júl. 1. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
XP-n Start Menü ---> Futtatás, és oda. Vagy Start Menü ---> Minden program ---> Kellékek ---> Futtatás.
2012. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ot most már tééleg köszi
2012. júl. 1. 14:54
 8/9 anonim válasza:
Hello.:D látom írtak de amúgy ha van pendriveod rámented a világot berakod másik gépen és csáá.:D
2012. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úgy csináltam
2012. júl. 31. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!